Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek w okolicy brzucha a ciąża


Gość maluteki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maluteki@op.pl

Witam 11 wrzesnia 2012 roku urodzilam coreczke przez cesarskie ciecie( 2 ciąza 2 ciecie) od marca 2013 roku zaczelam chodzic na solarium dosyc mocne lampy na 15-17 minut co 2-3 dni. okres mialam normalny do maja potem mi do dnia dzisiejszego zanikl . dodam iz bez powodu wzielam najpierw 3 tabletki bromegonu zakrecilo mi sie w glowie zrobilo ciemno przed oczami zaczelam wymiotowac potem bralam coraz wiecej tego bromegonu . w maju czulam jakby rwanie calego brzucha tak jakby ktos wyrywal mi wnetrznosci co pare dni takie nagle potem to przeszlo. teraz mam czasem kluciew dole brzucha mialam goraczke jakies czerwone plamki na dekoldzie, zółto biale uplawy . wyczówam rownież przy nacisku na brzuch głęboko twarda kulę wielkości teoche wiekszej niz grejfrut tak jakby pifka futbolowa na wysokoscie bioder czasami czulam ja po lewej stronie brzucha na wysokosci pepka moglam ją przesuwac neiwiem co to moze byc w czerwcu robilam 3 testy ciazowe druga kreska byla wyblakla taka ale to nie mozliwe zebym byla w ciazy przeciez dziecko w ciagu 2 miesiecy by tak nie uroslo :( bardzo sie obawiam ciazy mam ciagly stres powoli wpadam w paranoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×