Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nabyte torbiele na najądrzach


Gość Kamil123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamil123

Witam:) mam problem i może ktos z was miał podobny, i będzie mógł mi odpowiedziec. Mniej więcej rok temu na skutek wstrzymania wytrysku po około 10 minutach pojawił się silny ból podbrzusza , potem jąder, bolało przez kilka dni , nastepnie było zabarwienie nasienia -raz przezroczyste , raz żółte , ból i pieczenie w cewce moczowej przy oddawaniu moczu ,bylem u lekarza urologa badanie moczy było ok , USG pęcherza i brzucha ok. Potem po jakims czasie pojawiły mi sie gurki na jądrach po jednym na każdym znów wizyta ze zrobionym USG jąder i wyszły torbiele na najądrzach, lekarz mówił że to nic takiego . Więc poszedłem i nie wiem czy to wszystko nie spowodowało bezpłodnosći lub cos takiego i jak sie leczy cos takiego , obecnie czasem obserwuje takie jakby *ruchy jąder* tzn skura sie tak przesuwa na nich nie wiem jak to opisac , i jądro prawe mnie tak z boku boli:/ .Czy to sie leczy chirurgicznie , czy wogóle jakos sie leczy czy ktos z was *nabył * w podobny sposób torbiele ? Dziękuje i pozdrawiam :) Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem, napisałeś coś co dało mi do zastanowienia się. Napisałeś miałeś problem w skutek wstrzymania wytrysku, chyba ja też jakoś przedłużałem wytrysk, i podobne objawy, podbrzusze, pachwiny i jądro lewe. Też torbiele najądra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy takie coś może się zrobić bez wstrzymywania wytrysku? Od jakiegoś czasu mam podobne bule lewego jądra i podbrzusza.Lecz żadnych innych objawów nie zaobserwowałem.Poza jednym jak po stosunku czy masturbacji osiągnę orgazm to bul ustaje na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×