Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prądy, wyskakiwanie i dyskomfort w okolicy żołądka


Gość Janek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślałem, że to problem sercowy i pod tym kątem byłem badany. Jednak to nie od serca, więc podejrzewam, że od żołądka. Co mi dolega? Czuję dyskomfort, pełność po posiłku, jakby coś w środku tam było obcego, w okolicach miejsca pod mostkiem, tam gdzie jest te zakole żebrowe, lekko po lewej stronie. Niepokoi mnie też kał, od wielu tygodni jest wydalany przeze mnie w formie kulek oraz z żółto-pomarańczowym jakby śluzem. Kolejny objaw to sam nie wiem jak to nazwać, jakby prądy tam przechodziły, coś bulgocze, wyskakuje. To wszystko w okolicach lewej strony nadbrzusza występuję, w okolicach serca i żołądka. Czasem również pojawia się lekkie mrowienie w tym miejscu. Nie są to okoliczności bólowe ale dające dyskomfort i strach. Odczuwam to jakby tam brakowało miejsca, było coś obcego i sam nie wiem jak to opisać... Miałem wykonywane USG brzucha i nic nie wyszło, oraz wszystkie badania pod kątem serca ekg, echo, holter. Co to może być? Bardzo proszę o pomoc, jestem młody, mam zaledwie 20 lat. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane dolegliwości mogą wskazywać na problem w obrębie układu pokarmowego. Z pewnością zostało wykonane zbyt mało badań diagnostycznych w celu ustalenia przyczyny dolegliwości. Powinien Pan udać się do specjalisty gastroenterologa, który zleci odpowiednie badania. Skierowanie uzyska Pan u lekarza rodzinnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×