Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha i spadek temperatury a wyrostek robaczkowy


Gość KASIA111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KASIA111

Witam serdecznie mam na imię Kasia i mam 13 lat. Od 5 dni stasznie mnie bolał prawy bok brzucha ( centralnie na wyrostku robaczkowym), dostałam stan podgorączkowy,mdłości. Pierwszego dnia bólu , pojechałam z mamą na pogotowie żeby dostac jakieś leki itp. Lecz lekarze w naszym szpitalu wogóle się nie liczą z pacjętami. Awięc lekarz podusił mi brzuch,i na proźbę mojej mamy zbadał mi krew i mocz. A o to wyniki krwi : Hemoglobina - 13,5 g% norma 12,0-16,0 Hematokryl - 40,0 % norma 34,0 - 47,0 Erytrocyty - 4,41 T/L norma 4,20 - 5,10 Leukocyty - 8,8 G/l norma 4,0 - 10,0 Średnia objętośc krwinki MCV - 91,0 fl norma 81,0 - 100,0 Średnie stężenie hemoglobiny - 34,0 g/dl norma 32,0 - 36,0 Płytki krwi - 310 tys/mm3 norma 150 - 400 Wyniki moczu: Barwa słomkowa Przejrzyystośc lekko mętny Odczyn zasadowy Ciężar Właściwy 1020g/l 1016-1025 Białko ujemne Glukoza ujemna Nabłonki liczne pł. Leukocyty wpw 25-35 Erytrocyty wpw ujemne Także tak wyglądają moje wyniki. Dostałam tabletki : Urosept ( na pęcherz), No-spe Max, Furagium Teva, Panadal Extra ( z kofeiną). I zostałam wysłana do domu, lecz ja nadal odczuwam ból w tym miejscu, i wyczuwam niekiedy ,,kuleczkę** w tym miejscu, zależy czy stoję, czy leżę od tego zależy czy ją wyczuwam czy nie. Miałam cały czas temperaturę 37,2 lecz dziś z rana mam temperaturę 36,1 lecz jest mi cały czas stasznie gorąco. Awięc mam pytanko, ponieważ mama zastanawia się czy nie jechac do innego lepszego szpita aby zrobili chodziaż badanie USG jamy brzusznej, czy jest to dobry pomysł ? Czy brac tabletki na ból , i dac sobie spokój ? Bardzo proszę o odpowiedzi, i z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×