Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Osłabienie i wymioty przy bólu brzucha


Gość asia7602

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Parę dni temu miałam ciężkie przeżycie z powodu bólu rozpoczynającego się tuż pod żebrami z lewej strony i promięniującego w kierunku pępka. Ból chwyciła w czasie snu trwał dosyć długo. Potem dotarły do tego mokre poty i wręcz były one lodowate. Słabłam z chwili na chwilę. Ciało czułam, mokre, blade, przeźroczystą skórę miałam. Ciśnienie wahało się w granicach 105/80 RR, potem leciało w dół nieznacznie. Byłam słabiuteńka. Nie miałam siły ustać. Mokra, że hej bałam się. Dodatkowym objawem było odbicie jak na wymioty, których nie było. Strach zimne poty i ból skąd i dlaczego. W ogóle co to było.....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, do lekarza...tylko nie zawsze pacjent potrafi tak opowiedzieć lekarzowi co mu dolega jak nie napisać. Pójdę, tylko znając siebie teraz dopiero się udam jak objawy się powtórzą...wiem wiem to złe podejście.Ciekawi mnie co też to jest, bo do tego brzucha częściej tez pojawia się uczucie głodu, mdłości i jakiegoś takiego ucisku w żołądku jakby człowiek był głodny a z pewnością nie jest głodny.świadomość tego kiedy się spożywało ostatni posiłek. Nie wiem czy to się wiąże z w/w objawami czy też nie. Dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asia7602

jestem po wizycie u lekarza...............raczej potraktował mnie ,, przedmiotowo**Opisała objawy, a On po wysłuchaniu, bez badania przepisał mi lek o nazwie Contix20mg i zalecił go przez 28 dni, a potem do kontroli.........hm co ja mam z tym zrobić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×