Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karolina

Nadmierne puszczanie wiatrów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina
Dzien dobry Chcialabym spytac lekarza co moze byc przyczyna nadmiernego puszczania wiatrow? mam tak od bardzo dawna, nie moge czasem nad tym zapanowac, a jest to naprawde uciazliwe.. Dodam jeszcze, ze nigdy nie badalam jelit, jestem szczupla i mloda osoba z tendencja do biegunek, ktora poprzedzaja skurcze brzucha, zwlaszcza po sniadaniu. Jakie badania powinnam wykonac aby sprawdzic czy to powazne powiklanie? oprocz kolonoskopii! Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być związane z dietą lub z zespołem jelita drażliwego. Należy stosować dietę lekkostrawną. Najlepiej udać się do gastroenterologa. Myślę, że nie będzie konieczna kolonoskopia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Dziekuje bardzo za odpowiedz! Ale czy moglby mi doktor troche przyblizyc na czym polega dieta lekkostrawna? zaznacze tylko, ze jem duzo nabialu i niewiem czy szkodzi Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tutaj może Pani poczytać na czym polega taka dieta i podane są przykłady: http://www.moja-dieta.pl/dieta_lekkostrawna.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
Witam mam pytanie moja coreczka 6letnia od 3dni ma jak by czkawke nie jest to czkawka ktora slychac poprostu przypomina to czkawke brzuszek jej skacze a wraz z nim cale cialo az wzdryguje trwa to calymi dniami bardzo sie martwie co to takiego prosze o odpowiedz aga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.