Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Odklejanie skóry z żołędzi penisa


Gość Piotrek333

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek333

Witam, mam 16 lat i jak w temacie mam już dość problemów z własnym członkiem. Mimo, że piekielnie bolało dałem radę odkleić skórę od żołędzia (miała 1 cm szerokości) i ucieszyłem się że mogę wkońcu bez problemu ściągnąć napletek... lecz okazało się podczas wzwodu schodzi on do połowy i okrutnie boli. Domyśliłem się że jest to za krótkie wędzidełko...zauważyłem również, że nie jest to cienki pasek skóry lecz również po jego obu stronach skóra jest przyklejona do żołędzia. Zostało mi już tylko urwać do okoła wędzidełka tą skórę... jak dalej nie będzie schodzić to się poddaję i pójdę do lekarza... proszę o pomoc i tutaj mam pytanie, czy mogę ją odkleić? nie będzie żadnych komplikacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! W opisanej sytuacji powinien Pan udać się na wizytę do lekarza, który oceni prawidłowość budowy penisa. Gdy zajdzie potrzeba ingerencji chirurgicznej zostanie Pan zakwalifikowany do odpowiedniego zabiegu. Próby własnoręcznego oddzielenia napletka mogą skutkować wystąpieniem powikłań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie piotr i mam 12 lat. Chodzi o zabieg odklejania skóry od napletka, otórz jak przebiega ten zabieg? Podanie znieczukenia i przecięcie skóry skalpelem . Piekielnie sie boje szptali i nie lubie strzykawek(mdleje jak mają mi podać jakiś zastrzyk w ramie lub pobierać krew ...)czy jest jakiś ...sposób... na odklejenie tej skóry samemu bez wiedzy mamy czy taty? Jakiś domowy bezbolesny(najlepiej) sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×