Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość edalpo

Ropień w mosznie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość edalpo
Gdzieś w maju wyczułem zgrubienie w okolicach moszny, wielkości ziarnka grochu.Nie powiązane i nie przylegające do moszny.Zgrubienie to można było przesuwać i nie było bolesne.Przez okres ok.3 miesięcy , guzek ten znacznie sie powiększył do ok długości 3cm , lecz nadal nie było to bolesne , anie nie sparawiało kłopotów przy poruszaniu się , ani w czasie seksu.Erekcja była normalna i ejakulacja również , z tym że po paru miesiącach , obok pierwszego guzka , pojawił się drugi , jakby przylegający do niego.W październiku ub.r.pierwszy guzek rozrósł się do takiej wielkości że zaczął sprawiać mi bóle w trakcie chodzenia.W końcu na skutek ciągłego ocierania się o materiał , skóra na mosznie przetarła się i miejsca przetarcia zaczęła wyciekać ropna treść , wraz z krwią i cieczą limfatyczną.Ja również sam wspomagałem proces opróżnienia tego nacieku , naciskając zgrubienie aż do pozbycia się całej ropnej treści i w ten sposób pozbyłem się pierwszego guzka, ale pozostał ten drugi w tamtym czasie wielkości ziarnka fasoli.Obecnie guzek znajdował się po prawej stronie jąder i miał kształt można powiedzieć pieroga o długości 4cm i szer w najgrubszym miejscu 2cm.Tak jak z poprzednim zgrubieniem , sytuacja sie powtórzyła i doszło do przetarcia się skóry moszny , gdzie również nastąpił ropny wyciek, lecz treść ta nie wypływała tak łatwo jak w przypadku pierwszego guzka.Więc udałem się do Urologa , który następnie , przeprowadził zabieg rozcięcia zgrubienia i wycieku ropy.Nadal jednak pozostaje zgrubienie i obrzęk.Powiedzcie mi co to właściwie jest i co może być przyczyną jego powstania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Możliwe że potrzebne jest zastosowanie antybiotyku. Dobrze jest zrobić wymaz z takiej zmiany i odpowiednio do wyniku posiewu w kierunku bakterii dobrać antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mężczyzna
wg mnie masz jedno ze stadium syfa (syfilis, kiła) http://www.choroby-weneryczne.net/kila-syfilis.html nawet jeśli nie, to powinieneś się jak najszybciej zbadać!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.