Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Poranny kaszel prowokujący wymioty


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu codziennie rano, gdy wstanę ściska mnie w żołądku i mam kaszel poprzez, który chce doprowadzić do wymiotów lecz nie wymiotuję bo nie mam czym i się męczę tak do godziny czasu, jeżeli otworzę lodówkę i jakiś zapach poczuję to również zaraz zbiera mnie na wymioty i mnie dusi, ogólnie nie jadam mięsa nie wiem czy to może być też przyczyną, Panie Doktorze czy to może być coś poważnego ? Samo przejdzie czy jednak trzeba udać się do lekarza i to zbadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Poranne mdłości mogą być spowodowane refluksem żołądkowo-przełykowym. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Powinien Pan udać się do lekarza. Po przeprowadzeniu pełnej diagnostyki będzie można ustalić przyczynę dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja również mam coś podobnego z rana gdzieś od 7lat.Wielokrotnie mówiłem o tym mojej lekarce ale jakoś to bagatelizuje.Zaczyna się kaszlem suchym i taki mocny jest atak tego kaszlu że doprowadza do wymiotów,nie zawsze bo z rana nie ma co lecieć z człowieka.Jednocześnie czuje w żołądku jakby kluchę,po kilku minutach takiego kaszlu odruch wymiotny przechodzi i jakoś funkcjonuje.Co z tym robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Mój chłopak zazwyczaj rano ma coś takiego,zaczyna się od kaszlu a potem zaczyna się prawie krztusić.Ostatnio doszło do tego,że zakrztusił się własną śliną i gdyby mnie nie było to by się udusił. I tak ma przeważnie rano jak wstanie. Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam terz to samo z kaszlem i z tymi porannymi zapachami i odruchami wymiotnymi i pan lekrz z opisu odrazu odpowiedzial refluks i to jest wlasnie prwdziwy lekarz do ktorego wartoisc bodz pisac dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×