Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zmartwiony00

Powiększona żyła powrózka nasiennego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiony00
Od pewnego czasu miewam pewien dyskomfort w okolicach lewej pachwiny i lewego jądra. Czasami jest on mniejszy, większy lub zerowy. W zależności od dnia przeradza się on chwilami w takie * urażanie * lub ból ( rożnego stopnia ). Do tego dochodzi uczucie takie pieczenia. Również czasami jak by to wszystko emitowała w okolica uda itd. Dodam że po uzyskaniu wzwodu szybko go tracę. Jądro mam takie jak by swobodne i z możliwością obracania oraz mniejsze i takie bardziej obwisłe od drugiego. Ale tak jak pisałem wszystko zależny od dnia, godziny. Byłem u dwóch urologów i po przeprowadzeniu badan np moczu oraz USG stwierdzili ze mam powiększoną żyle podwózka ale mieści się w normie i * nie ma co szukać dziury w całym *. Ostatnio ten cały problem jak by troszkę się nasilał. Co ma w tej sytuacji zrobić, czy po raz kolejny iść do specjalisty czy po prostu to zostawić ? Oraz czy z tego powodu mogę mieć jakieś problemy z płodnością ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lek. Jacek Ławnicki
Witam! Jeśli doszło do nasilenia dolegliwości to jak najbardziej powinien Pan udać się na wizytę kontrolną do specjalisty urologa. Po wykonaniu badań dodatkowych może okazać się, że zmiany będą kwalifikowały się do zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Grzegorz
Mam 59 lat. 11 tygodni temu mialem operacje przepukliny pachwinowej. Caly czas mam zakrwawienia na mosznie. Zaczelo mnie teraz bolec coraz bardziej prawe jadro I zrobilem przeswietlenie. Wykazalo ono ze mam zylaki powrozka nasiennego. Czy powinienem sie poddac operacji ? Czy operacja przepukliny mogla miec wplyw na powstanie zylakow ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi