Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość PAlecki

Problem z naciągnięciem skórki penisa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PAlecki
Witam,. Mam problem z penisem. Jak chcem nagciągnac skorke na penisie to dochodze do połowy a potem juz nie moge i strasznie boli jak naciagam dalej. Mam 14 lat. Masturbuje sie raz na tydzien. to cos złego ze nie moge naciagnac skorki na zołedziu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
To objawy stulejki. Jedynym skutecznym leczeniem jest zabieg. Musisz w tej sprawie skontaktować się z chirurgiem dziecięcym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tylko prawda
tez mialem taki problem ale naciagalem codziennie po troche podczas kapieli i caly zoladz teraz mi wychodzi *D sproboj tego napewno zadziala *p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olek
Mam pytanie. Wiem że mam stulejkę i że powinienem mieć obrzezanie ale ja bardzo bym chciał mieć obrzezanie częściowe, a nie całkowite. Czy to można wybrać? Czy to od czegoś zależy? Bardzo obawiam się obrzezania całkowitego, ponieważ nie podchodzi mi pod gust penis bez napletka i taki odsłonięty. Proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mateusz
Witam,mam inny problem,dlaczego gdy chce naciągnąć skórkę to nie mogę,bo mnie boli.Ogolnie wygląda to tak-gdy naciągam widzę już członka górną część główki i w tym momencie mnie boli, co mam robic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirek
Do Mateusza tez tak mam ale co dziennie podczas kąpieli i poprawia mi się to działa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.