Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Żółty kał przy osłabieniu


Gość T21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęło się ponad rok temu od pocenia się w zimę podczas snu. W lato nie miałem tego problemu i znowu w wrześniu wróciło. Ćwiczyłem na siłowni + dieta + suplementy (białko, węglowodany, kreatyna) Jadłem 6 posiłków dziennie z czego ostatni przed snem był to twaróg + serek dani. Pocenie pojawiało się raz lub dwa razy w tygodniu co tydzień lub lub trzy. Zaniepokojony tym faktem udałem się dwa tygodnie temu do lekarza. Lekarz zlecił badanie mocz, cukier, kreatynina, morfologia. W poniedziałek byla pierwsza wizyta i długa kolejkach chorych. W środę juz zrobiłem pierwszy żółty stolec. Poszedłem w ten dzień na badanie krwi. W czwartek juz zaczęło mi bulgotac w brzuchu i wiatry. Poszedłem odebrać wyniki. Lekarz stwierdził ze krew idealna, mocz ok, cukru niema a kreatynina też ok. Zrobił mi EKG i ciśnienie i też wszystko ok. Stwierdził ze te poty to może być lekkie zaburzenie hormonalne lub lekkie zaburzenia elektrolityczne. Przepisał Aspargin i Multiwitamine. Powiedział ze w poniedziałek mam przyjąć na USG nerek, jamy brzusznej, wątroby, woreczka żółciowego. Po powrocie do domu odczuwałem bardzie ze mi zimno a oczy mam troszkę zaczerwienione. W poniedziałek USG wyszło wszytko ok. Powiedziałem lekarzowi ze gardło mi sie nie podoba i czuje sie osłabiony oraz pocą mi się stopy od spodu w ciągu dnia. Stwierdził ze to słabości a po obejrzeniu gardła ze mam ropne zapalenie gardła. Przepisał Duomox 1mg 2x1, Febrisan 3x1, Calcium 3x1, BactacilNF 2x1. Do środy byłem osłabiony i miałem dalej żółty kał, wiatry. W środy zwartej juz sie lepiej czułem stolec był żółto szarawy. W Piątek stolec był brązowy ale dalej miałem gazy z rana. Apetyt normalnie był. Oczy nadal z czerwonymi żyłkami. W sobotę z rana wrócił żółty kał i osłabienie. Dzisiaj kał znowu był żółty z resztkami jedzenia, oczy dalej z czerwonymi żyłkami. Głód normalnie sie pojawia apetyt mam. Stopy nadal mi sie pocą od spodu. Ogólnie szybko sie pocę pod pachami mimo iż ogólnie nie jest mi zbyt gorąco. Poty nocne ustąpiły od kiedy nie jem suplementów z siłowni oraz przed spaniem. Ale niepokoją mnie dolegliwości żołądkowe i te osłabienie. Jutro idę na kontrole stanu gardła. Ropa znikła ale bo bokach w środku koło migdałów mam dziwne wzery i pęcherzyki w gardle i z tylu na języku głębiej ku wnętrzu przełyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×