Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczelina odbytu po gumkowaniu odbytu


Gość Kajmera

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzien temu miałam gumkowanie metoda barrona, 1 gumeczka na guzek , guzek byl malutki- 1 stopnia. Założyłam gumeczke żeby sie tego jak najszybciej pozbyc wiadomo zeby nie dopuscic do sytuacji ze nagle mam 2 czy 3 stopnia guzki. Podczas badania okazalo sie ze mam szczeline odbytu to w sumie ona mnie bolała a nie tak jak wczesniej przypuszczalam ze hemorody. dostalam recepte na masc robiona w aptece, 3 rodzaje lekow przeciwbolowych odeslano mnie do domu. dzisiaj czyli po tygodnu od barrona zaczelam odczuwac mocny bol w pupie, dodatkowo cos mi tam napuchlo po prawej strone, wczesniej tego ne było, jakby wyszło mi coś na werzch a przeciez gumeczka jest wewnatrz:/ rano normalne sie załatwiałam, jednak w ciągu dnia cos mi tam jakby wyszło:/ jestem przerażona ta opuchlizna, lekarz mowil ze moze mnie cos bolec, ze moze byc krwawienie ale nie mowil ze cos mi tam na werzch moze wyjsc:/ wygląda to jak czereśnia:/ bardzo prosze o jakis komentarz co sie dzieje?tak ma byc?tak se dzeje po metodzie barrona??czy to jakis stan zapalny , co mam robc? obecnie wyjechalam na kilku miesieczne szkolenie, nie mam jak udac se do lekarza:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×