Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie przewlekłego zapalenia trzustki


Gość monika35

Rekomendowane odpowiedzi

Anet, zyczę Ci zdrowia*) My tez dopiero wychodzimy z grypy, na szczęście nie było strasznie. Przypadek Iwi zupełnie mi zamieszał w głowie, oznacza to, że trzustka to nieprzewidywalny i niezbadany narząd, to zła nowina dla nas*(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirra...fakt z tym żarciem. Pakują w nas taką chemię, że nie ma co się dziwić, że organy nam padają a rak to sieje takie żniwa, że głowa boli. A lekarze pchają się głównie w chemię bo koncerny grubo za to płacą. I na co byśmy nie byli chorzy od razu przepisują nam pół apteki. Co do Iwi to trzucha może mieć łagodny przebieg i można nawet nie wiedzieć, że się przeszło ozt. Natomiast w przypadku ataku nawet łagodnego zawsze amylazy i lipazy będą solidnie podwyższone do 2-3 dni po ataku. Oczywiście można wziąć atak za niestrawność i go po prostu przetrzymać, choć ponoć jakieś ślady na narządzie zwykle zostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anet Wit. C załatwiała mi siostra przez kogoś chyba sprowadzana z zagranicy. Ale spytam gdzie można ją zamówić ( to jest taka ponad 90% czysta do analizy tzw.kwas l-askorbinowy) dowiem się i Wam napiszę.... Dobrej nocy. :-)) śpijcie bez bólu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.mlynoliwski.pl/p/1767/755/witamina-c-lewoskretna-cz-d-a-1-kg-witamina-c-lewoskretna-cz-d-a-czysta-do-analiz-suplementy-diety.html Tu macie w Polsce. U nas teoretycznie ta witamina nie jest dopuszczona jako lek stąd taki opis.Popytajcię też w waszym mieście w zielarskich, bo powinni mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej co słychać? jak zdrówko? u mnie całkiem nieźle, trochę plecy pobolewają standardowo przy wyginaniu i głębokim wdechu po lewej stronie, innych bóli brak *) Zobaczcie na co się natknęłam ostatnio, słyszałyście o tym? http://pasozyty.org.pl/przywra_trzustkowa.php pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian bóle są codziennie szczególnie te cholerne plecy góra dół, mrowienie w okolicach łopatek, środek pleców, lędźwiowy-nie mogę nawet podług umyć bo jak jestem dłużej w pochylonej pozycji to tak bolą całe że mało się nie wywrócę jakaś masakra, dodatkowo czuję taką obręcz wokół brzucha ściskanie no i takie wędrujące po ciele szczypanie ze swędzeniem miejscami, ja biorę 2x dziennie po 20 kropli ziółek na pasożyty ( wyciąg z orzecha czarnego - chyba bardzo skuteczny) + Wit C, Wit z grupy B i D + dieta, zero cukrów jestem na ksylitolu, + silne probiotyki i oczyszczanie jelit chlorellą, ale narazie efekt mizerny bo nadal wszystko boli... szczególnie całe plecy....hmmmm może trzeba trochę poczekać bo nawet jeśli to trzustka to też potrzeba czasu na jej uspokojenie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna82...przeczytałam ten artykuł o przywrach trzustkowych-ciekawy. Jak to dziadostwo zbadać żeby sprawdzić czy go nie mamy??? Może te kropelki co biorę na pasożyty i na to dziadostwo by podziałały oczywiście pod warunkiem że je mam....ale mi wystarczy że mam na pewno lamblie...:-((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirra a gdzie można dostać takie ziółka na pasożyty? i na jakie pasożyty one działają? Jak masz lamblie to na pewno one Ci niszczą organizm, musisz je wytępić inaczej bóle nie znikną. Moja dobra koleżanka pracuje w laboratorium i twierdzi, że jakiekolwiek pasożyty jest BARDZO ciężko wykryć niestety... Każdy człowiek ma pewnie w sobie jakiegoś niechcianego lokatora tyle ich jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piję kropelki firmy (bez reklamy) finclub-International pełna nazwa fin antipa-rasitis jest to ekstrakt z łupin orzecha czarnego z alkoholem moja dietetyczka twierdzi że stosowała go u wielu osób z wielką skutecznością zobaczymy jak na moje *robaczki* podziała.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×