Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aga

Węzły chłonne krezkowe powiększone

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga
Czy powiększone węzły chłonne krezkowe są powodem do niepokoju ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Węzły chłonne w tej okolicy mogą być wynikiem stanu zapalnego i powiększać się odczynowo. Najlepiej udać się do lekarza, który zaleci odpowiednie leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga
moja córka ma 6 lat i ma powiększone wezły krezkowe w brzuchu ,ale nie jest leczona.dlaczego????dwa pobyty w szpitalu i tylko badania żadnych leków.Czy to coś poważnego te węzły??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
U dzieci to raczej dość częsta przypadłość związana np. z następstwem po zakażeniu przewodu pokarmowego. Wymaga zazwyczaj tylko obserwacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia
moja 5 letnia córka od 3 miesięcy skarży się na ból brzucha . Została przebada wzdłuż i wszerz pod kontem robaków bakterii i nic nie znaleźli a wenzły kreskowe ma nadal powiększone 0,8-0,9cm i dalej boli ją brzuszek przy bólach się kładzie i wygląda bardzo źle . nie wiem tez co mam robić działa na nia tylko nospa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata
Witam corka ma 5 lat od 4 tyg boli ja brzuszek , usg wykazalo powiekszone wezly krezkowe 8-10mm Czy to jest niebezpieczne Jakie badanie moge jeszcze wykonac I jak dlugo moze sie utrzymywac Bol brzuszka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.