Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwak stopy przy skręceniu stopy


Gość elle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiedziałam gdzie napisać o tym, a trafiłam na to forum i mam nadzieję, że uzyskam jakąś pomoc. Otóż 8 dni temu skręciłam stopę(diagnoza z IP). Do szpitala trafiłam z *bułą* tuż przy kostce i krwiakiem. Zalecenia: okłady z lodu, altacetu, kule. Po 7 dniach wybrałam się do poradni ortopedycznej, usłyszałam: powinna mieć pani gips, ale teraz to już nie będę wsadzał pani nogi w gips jak nie zrobili tego na IP. Proszę ją porządnie usztywnić na własną rękę. Czy tak mówi lekarz!? Moje pytanie: Noga boli niesamowicie, nie mogę spać, czy to normalne? Usłyszałam: będzie boleć długo. No ok, mogę się z tym zgodzić. Teraz drugie pytanie: A czy to normalne, że mam krwiaka prawie na całą stopę i odczuwam pieczenie od środka, które też nie pozwala usnąć? Usłyszałam ponownie: to dobrze, że piecze, znaczy że się wchłania. Szczerze mówiąc nie wiem, co mam o tym myśleć. Miałam kontakt z dwoma lekarzami. Na pytania odpowiadali zdawkowo. Muszę się sama domyślać o co im chodziło, jakbym się na tym znała. A co najgorsze to na IP to nawet nie powiedział mi co z nogą, tylko samo przeczytałam na wypisie... Wiem, że powinnam nie obciążać nogi, ale nie mogę cały czas leżeć a chodzenie o kulach jest niewygodne i męczące. Ile może potrwać całkowita regeneracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×