Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość magda

Powikłania miesiąc po operacji wyrostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda
Ostatnio dostalam strasznej zgagi, gdzie nigdy jej nie mialam, pozniej nudnosci, bol brzucha i skorcze zoladka, goraczka,dreszcze itd.Nie mialam rozwolnienia a wrecz przeciwnie ciezko mi sie zalatwic. zgage wyleczylam tabletkami ale ciagle powraca, skorcze zoladka rowniez ( moze nie tak nasilone jak za pierwszym razem). moze moj organizm po operacji jeszcze nie przyjmuje potraw ciezkostrawnych i kwasnych?. bo zaczelo sie wszystko chyba od momentu kiedy napilam sie octu *ze sliwek w occie*.co zjem to zaraz czuje sie jakbym zjadla ze 2 kg ziemniakow, wszystko az mi podchodzi do gardla. czy te objawy moga miec zwiazek z wycieciem wyrostka??pytam bo wszyscy wokolo twierdza, ze rana po operacji sie jeszcze nie wygoila i ocet ja podraznil dlatego tak sie czuje, ale przeciez minal juz ponad miesiac od operacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Raczej nie powinno wynikać to z dotychczasowych objawów. Lepiej udać się do lekarza na kontrolę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karuzo
Jestm dwa dni po wycieciu wyrostka, w dzien mozna wytrzymac,ale jak przyjdzie czas spania to zwijam sie z bolu i brzuch taki twardy jest.Czy zna ktos na ten ból sposob.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.