Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aeiol

Czy węgiel leczniczy zwiąże żółć z żołądka?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aeiol
Czy wegiel leczniczy na pusty zoladek z zolcia i , wegiel powiniem zwiazac cala zulc i przeniesc do jelit,?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Carbo medicinalis po podaniu doustnym wiąże substancje znajdujące się w przewodzie pokarmowym, które nasilają perystaltykę (czynność ruchową) jelit, zwiększają przenikanie wody do światła jelit i powodują biegunkę. Są to toksyny bakteryjne, bakterie, leki, produkty gnilne, gazy jelitowe, substancje toksyczne itp. Nie wiąże żółci. Dzięki dowiedzionym w badaniach klinicznych, silnym właściwościom adsorbcyjnym, węgiel powoduje skuteczne usunięcie z organizmu substancji powodującej biegunkę Carbo medicinalis działa na przyczynę biegunki, a nie tylko na objawy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gehjeee
jak nie wiaze zolci jak wiaze, sprawdzam na sobie i wiaze!!! bo carbo wiaze wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość vladeczek
pytanie do staplera Wskaż mi te badania kliniczne, ja znam tylko jedno z 2004r, a informacja jest mi bardzo potrzebna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.