Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwisające jądra a brak erekcji


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od dłuższego czasu moje jądra strasznie wiszą z tego co wyczytałem to może być naturalne, worek jest wielokrotnie za duży, oczywiście kurczy się on od niskiej temperatury, lub po wytrysku do normalnych rozmiarów , ale i tak jego kształt mnie niepokoi. Co jest istotne, gdy jest on w takiej rozciągniętej formie, widzę i czuję wyraźnie grube żyły które są za moim lewym, niżej wiszącym jądrem. Mam 22 lata i właśnie zacząłem moje życie seksualne z moją dziewczyną, mam często problem, mój sprzęt nie chce stać tak jak zwykle (często miałem problem, bo mój interes stał na baczność zawsze i nie chciał przestać :P) Od pewnego czasu jednak jest odwrotnie, nie działa prawidłowo, a szczególnie przy dziewczynie. Może to wynik wcześniejszej częstej masturbacji od najmłodszych lat, a może jest to powiązane z wcześniej wymienionymi problemami? Przepraszam ,że zawarłem tak wiele rzeczy w jednym wątku, ale strasznie się boję o to wszystko. Boję się operacji, wizyty u lekarza, i wzroku mojej dziewczyny gdy mój sprzęt nie działa jak trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartek09

Możliwe, że przez problemy zdrowotne masz problem z erekcją. Próbowałeś stosować jakiś wspomagaczy? Ja gdy miałem ten problem, stosowałem różne środki zazwyczaj bezskutecznie, ale natrafiłem na środek Weili. Jest naturalny i co najważniejsze skuteczny. To pierwszy środek, który mi pomógł. Już po pierwszym zastosowaniu widać było sporą różnicę, a przy kolejnych moje życie seksualne wróciło do normy. Proponuję popróbować tego typu środków, a o Weili więcej można dowiedzieć się tutaj www.eroheroes.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×