Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zsuwanie napletka do rowka nażołędnego


Gość wątpliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , (mam 17 lat) Piszę tutaj ponieważ mam pewne wątpliwości co do zsuwania napletka. Pierwsze co mnie zastanawia to czy napletek podczas wzwodu powinien być maksymalnie odciągniety tak aby było widać łączenie żołędzia z napletkiem czy wystrczy jedynie aby znajdował się w rowku zażołędnym ? W moim przypadku podczas ściągania napletka bez wzwodu mogę bez problemowo ściągnać napletek maksymalnie jak się da , w tej sytuacji mogę zauważyć łączenie napletka z żołędziem , choć mam wątpliwości czy *wędzidełko* , nie jest za krótkie . Podczas wzwodu jestem w stanie ściągnąć cały napletek z żołędzia (około 2-3 lata temu miałem z tym problem , ale próbowałem go ściagać podczas kapieli w wodzie i z czasem udało mi sie go ściągnąć) , a więc zatrzymuje się napletek w rowku zażołędnym , lecz nie mogę go odciągnąć jeszcze bardziej żeby zobaczyć łączenie napletka z żołędziem , podejrzewam że blokuje mnie juz trochę długość wędzidełka , a może napletek nie jest na tyle szeroki. Proszę o wyjaśnienie mojego problemu indywidualnie a nie odsyłanie do forów , proszę uwierzyć że przeglądałem juz wiele forum w poszukiwaniu mojego problemu , ale zauważyłem że każdy przedstawia swój problem indywidualnie czyli każdy może mieć inny problem. W razie pytań proszę pisac , odpiszę jak najszybciej jak to będzie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×