Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marcin

Opuchlizna i swędzenie napletka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin
Czytałem już wiele postów i znalazłem wiele podobnych, lecz zadnej dolegliwosci jak moja... od tygodnia mam opuchnięty napletek... nie masturbowałem sie ani nie uprawiałem sexu, stało się to z dnia na dzień... napletek jest dość mocno nabrzmiały i zsunięcie go z żołędzia jest trudne i odrobine bolesne... po zsunięciu widze ze mocno ściska penisa pod żołędziem zmniejszając jego obwód w tym miejsciu o ok 0,5 cm. nie mam problemów z oddawaniem moczu i nie odczówam bólu, jednak gdy próbuje coś z tym zrobić... dotke lub delikatnie naciągne napletek zaczyna potwornie swędzieć... co 2-3 dni zauwazyłem gromadzenie sie dziwnego śluzu pod napletkiem. Dbam o chigiene i myje swojego penisa codziennie mydłem, czym moze byc spowodowany ten stan??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Stan jaki opisujesz może świadczyć o zapaleniu napletka i żołędzia penisa na podłożu grzybiczym. Radzę w tej sprawie skontaktować się z dermatologiem. Leki dostępne na tą dolegliwość wymagają recepty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ?????
takie objawy to raczej grzybica teraz nie trzena współżyć żeby sie zarazić może to być zmiana proszku mydła itd albo wycierałeś się ręcznikiem po kimś kto jest zarażowy udaj się do urologa a wszystkiego sie dowiesz!! to nie jak takie zle jak się wydaje choroba XXI wieku !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby penisa, napletka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.