Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ewa

Stan zapalny sutka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa
Dzień Dobry !! Panie Doktorze!! zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w doradzeniu mi czy objawy które opiszę są objawami rakowymi.Mam znajomą za granicą w Szkocji gdzie nie ma tam antybiotyków tylko zazwyczaj leczą ludzi półsyntetykami.Moja znajoma zgłosiła się tam do lekarza z temperaturą 40stopni ,,po wewnętrznej stronie sutka prawej piersi strasznie miała zaczerwienione miejsce i guzek wielkości dwudziesto groszówki i lekko sinawe ,do tego miała zaropiałe prawe oko i w nosie zaczopowane ropą z sutka sączyła się ropa z krwią .lekarz skierował ją na biopsje.Po zrobieniu biopsji ranka sie nie goiła tylko powiększała i z tej ranki również sączyła się ropa z krwią .Przepisał jej jakiś półsyntetyk bez reakcji .Mama przysłała jej z Polski normalny antybiotyk i brała go 2 tygodnie Amocyklinę i jej pomogło bo dziurka po igle zarosła .i był mniejszy obrzęg ale teraz znów to samo i tak to trwa od miesiąca lipca ubiegłego roku.Proszę o pomoc błagam Ona bardzo sie boi pozdrawiam EWA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Raczej nie jest to rak. Prawdopodobnie to zakażenie bakteryjne. Dobrze jest zrobić posiew na bakterie z takiej zmiany i dobrać celowany antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby piersi zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/piersi-choroba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.