Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból biodra promieniujący na nogę


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problemy z prawym biodrem. Od około trzech lat boli mnie biodro, były przypadki, że bolało mnie prawe, a potem zmiana na lewe, lecz 2 na raz mnie nie bolały. Przeszkadza mi to w wykonywaniu czynności sportowych. Promieniuje mi czasem że ból czuję przez całą nogę. Byłem u 3 ortopedów, lecz oni nie wiedzieli co mi dolega. Przez pierwszy cały rok chodziłem o kuli, potem już ból takowy ustał. Chodzić mogę normalnie oraz biegać(czasem), lecz jak robię szybkie ruchy czuję ten dyskomfort, a gdy dotknę i przycisnę bardziej to prawe biodro bardzo mnie boli(Biodro, tak jakby okolice miednicy). Myślałem że jest to ból spowodowany nagłym wzrostem i że on ustanie, lecz tak się nie stało. Bo akurat w tym okresie kiedy zaczęły się bóle miałem okres nagłego wzrostu. Obecnie mam 20 lat, działo się to w wieku 17, gdy urosłem w rok około 8 cm. Nie wiem jak mam sobie już radzić, nie chcę kolejny raz włóczyć się po szpitalach bez żadnego efektownego rezultatu. Od dawna już boli mnie jedynie prawe biodro, co prawda z roku na rok, tak jakby odczuwam leciutko mniejszy ból, może to kwestia przyzwyczajenia... Nie wiem już naprawdę co o tym myśleć, bardzo proszę o fachową poradę :(( Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×