Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z oddawaniem moczu po zabiegu stulejki


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mialem zabieg w usunieciu stulejki 25 sierpnia [Wbil mi 4 zastrzyki znieczulajace], po zabiegu poszedlem do domu wszystko bylo w porzadku, 6 wrzesnia zdjal mi szwy wszystko bylo w porzadku tez ale moj problem polega na tym ze jakos 5/6 dni temu zaczolem miec problemy z oddawaniem moczu a teraz rano sie przestraszylem bo chcialem sie wysikac i juz czulem ze leci mocz ale nielecial, ten **zoladz** sie tak napompowal i polecialy 3/4 kropelki moczu ale potem juz polecialo i lecialo ale mam takie problemy bo zeby sie wysikac musze sie tak lekko nadymac i sie tak jakby zbiera w tym zoledziu i potem leci [Jak mialem zabieg to sie moj lekarz pytal czy niemam problemow z oddawaniem moczu ale powiedzialem ze nie bo wczesniej takich problemow niemialem *(] Da sie jakos powiekszyc ta cekwe moczowa [ jakos bez zabiegu bo juz niechce znowu miec zadnego zabiegu] ,zebym mogl sie wysikac normalnie Prosze o pomoc [rade co mam zrobic ? ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Być może podczas zabiegu doszło do uszkodzenia cewki moczowej. Dopóki nie będzie znana przyczyna problemu z oddawaniem moczu nie można określić sposobu leczenia. Powinieneś udać się na wizytę do urologa, który po zbadaniu będzie mógł postawić diagnozę oraz zaproponować adekwatne do problemu leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×