Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niemożność ściągnięcia napletka z penisa w czasie wzwodu


Gość Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Hubert mam 17lat i pewien problem gdyż nigdy wcześniej nie ściągałem napletka ze swojego penisa podczas spoczynku oraz zwodu.Obecnie po 2 dniach mniej więcej opanowałem technikę ściągania napletka w stanie spoczynku dochodzę za żołądź napletkiem ale nie umiem tego zrobić w czasie zwodu czy to jest możliwe dlatego że napletek nie jest rozciągnięty gdyż gdy ściągam napletek w stanie spoczynku penisa czuje lekki dyskomfort mianowicie jak go dotknę czy to poprawne zachowanie żołędzia podczas pierwszych prób ściągania napletka w wieku 17lat, w jaki sposób i jak długo powinno się rozciągać napletek żeby żołądź wyszedł na wierzch w czasie zwodu czy to morze trwać na przykład tydz. czy może i dłużej a może powinien wyjść za pierwszym razem jeszcze oraz w jaki sposób czy spotka się na jakiś opór lekki ból? nie jestem wprawiony i trochę się boje oraz lekko obrzydza mnie ta myśl? oraz ostatnie pytanie czy żołądź po wyjściu z napletka powinien przez jakiś czas zostać żeby się przyzwyczaił czy coś gdyż odczuwam dziwne uczucie jak go dotknę bez napletka czy on się przyzwyczai do tego czy to jest poprawne bo chciałbym wykluczyć możliwość stulejki i innych chorób związane z napletkiem a nie chciał bym iść od razu do urologa najpierw chciałbym umieć poprawnie ściągnąć napletek żebym mógł wkrótce zacząć życie seksualne, serdecznie dziękuje za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×