Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mdłości i ostre wymioty a podejrzenie wrzodów


Gość sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od kiedy pamiętam cierpię na dziwne objawy bardzo często mam mdłości bardzo uciążliwe,które niekiedy doprowadzają do ostrych wymiotów które trwają długo i żadne leki doustne nie są w stanie mi pomóc bo od razu je zwracam,pomaga jedynie szpital i kroplówki i leki dożylne wymiotuje żółcią,niekiedy białym sluzem a czasem żołcią zawierająca strużki świeżej krwi albo mam tak silny odruch wymiotny ale nic nie zwymiotuję bo nie mam czym,co do jedzenia to mam kłopoty żywieniowe raz jem cały dzień,i nawet nic mi nie jest albo przyjdzie czas kiedy nie mogę nic jesc ani nawet pić,jest mi okropnie niedobrze słabnę i nie mam siły,boli mnie środek brzucha przy nacisku,trochę powyżej pepka,chudnę i czuję się naprawdę źle ale jak nie mam wymiotów to jakoś sobie radzę sama piję siemię lniane czasem krople iberogast ciepłą herbatę pieczywo chrupkie,ale jak przyjdą wymioty to nie daje rady po prostu jest fatalnie i nie zatrzymam ich niczym kroplówki pomagają po nich wszystko przechodzi i nawet mam potem większy apetyt,ostatnio miałam takie kłopoty ze musialam miec kroplowki były w czerwcu br a wcześniej w zeszłym roku też w lecie, a tak na codzień to prawie ciągle mi nie dobrze a sytuacje stresowe to nasilają ..... Miałam usg pare dni temu lekarz długo ogladał właśnie miejsce nad pępkiem mówi że coś tam jest bo usg bardzo świeci :( mam miec gastroskopie bo nigdy nie miałam ale teraz mam zamiar pójść krew robiłam w kwietniu było ok teraz nie wiem ....... co mi jest ? Czy to wrzody czy nerwica ? bardzo sie denerwuje bo znów nic nie jem i waga mi spada boję sie że znów dopadną mnie wymioty :( piłam leki : Helicid,Metoclopramidum,anestelog,zapisane przez lekarza zawsze po tych kroplówkach ...... Wymioty przeszły zawsze po szpitalu ale i tak ciągle mi mdło i nie mogę zbytnio jeść ... Co mi jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Badanie gastroskopem rozstrzygnie o ewentualnych nieprawidłowościach w górnym odcinku przewodu pokarmowego. Jeśli gastroskopia będzie prawidłowa to należy poszukiwać innej przyczyny dolegliwości. Nasilanie się objawów w sytuacjach stresowych może sugerować psychogenne podłoże problemu. Po wykonaniu gastroskopii konieczna będzie wizyta u specjalisty gastrologa, który zaplanuje dalsze postępowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×