Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból łydki i siniak po uderzeniu


Gość Magdalena 23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena 23

Witam , prosze mi podpowiedziec co moze byc przyczyna mojego bolu , otoz jakies 4 dni temu chcialam nachylic sie do lozeczka mojego dziecka , z wyprostowanymi nogami , i w tym momencie z tylu lydki/kolana poczulam straszny bol , tak jakbym naderwala miesien pod kolanem... lecz krotko po tym nie czulam juz zadnego bolu , wiec nie przejomawalam sie tym... lecz od okolo 3 dni , mam bole podobne do boli wzrostowych , lub po uderzeniu ... bolu nie umiem zlokalizowac dokladnie , bo czasem boli w kolanie , czasami pod kolanem a czasami cala lydka... gdy chodze nie odczuwam az tak bardzo tego bolu , lecz gdy siade bol daje we znaki... dodam takze ze ten bol nie jest postaci silnego bolu , boli w skali od 1-10 na 3... wczoraj wzielam paracetamol 2 tabletki , lecz nie pomogly, pomagaja za to cieple kapiele , cieple oklady ... lecz nie na dlugo. dodam rowniez ze na mojej lydce juz od 3 dni znajduje sie sinak , taki na 3 cm.. uderzylam sie dosc mocno , prosze powiedziec mi , jaka moze byc przyczyna mojego bolu ? czy to moze byc rak , bialaczka lub jakis nowotwor ? bo przejelam sie tym bardzo , od wtedy kiedy wpisalam w wyszukiwarke moja dolegliwosc- oczywiscie wyszukalo mi tylko nowotwory napisane wyzej. z gory dziekuje za odpowiedz !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Ból pod kolanem może być spowodowany naciągnięciem mięśnia podczas schylania się do łóżeczka. Dolegliwości bólowe mogą wynikać również z opisanego powyżej urazu. Doraźnie możesz zastosować maść ze środkiem przeciwbólowym, którą kupisz w aptece. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku dni to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×