Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból jądra i najądrza


Gość Adrian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat , jakiś czas temu odczułem lekki ból lewego jadra jakby najądrza lub tych żyłek , jakiś czas temu z 2 lata byłem u lekarza który stwierdził że mam jakiś naczepek którego nie powinno się ruszać jak by coś to będą usuwać i to nie znikło , ale nei boli mnie ten niby naczepek lekarz powiedział że to normalne i mnie to nie bolało tylko gdzieś jakiśczas temu przy dotykaniu lewego jądra czuje taki jakby ból niby to w okolicy najądrza niby to żyłki sam nie wiem*/i boli tak jakby teżtroszke promieniowało do podbrzusza tak jakby ktoś dostał w jądra uderzeniemocno to nie boli ale jednak , czym to może być spowodowane i mam złudzenie jakby mnie też lekko piekło w cewce ale to moze tylko złudzenie co to moze być miał ktoś coś podobnego z góry bardzo dziekuje za odpowiedź PS*Po niedzieli pojde pewnie do chirurga , jak myślicie czy to może byćcoś groźnego? niby nic nie czuje na tym jądrze mam taką guleczkę która się nie powiększa od 2 lat ale kiedyśmi chirurg powiedział że to nic groźnego jakiś naczepek czy coś a boli mnie gdzieś tu jak najądrze , powiedzcie co to moze być czy to coś groźnego proszę o odpowiedż:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Twoje objawy mogą wskazywać na występowanie żylaków powrózka nasiennego. Nie można również wykluczyć występowania zmian nowotworowych oraz nienowotworowych. Konieczne będzie wykonanie badania USG jąder. Bardziej odpowiednim specjalistą w przypadku Twoich dolegliwości będzie lekarz urolog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zbadania przez lekarza nie da się postawić diagnozy. Można podać wiele możliwych przyczyn Twoich dolegliwości. Jedną z nich może być również zapalenie najądrza. Wizyta w poradni urologicznej powinna wiele wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, iz od paru dni meczy mnie bol lewego jadra. Nie ma zaczerwienienia, ani zadnych innych objawow, poza tym, ze na jadrze z lewej strony moge wyczuc maly guzek. Co prawda byl on tam od dawna i nic nie bolalo ani w niczym nie przeszkadzal. Teraz nagle zaczal bolec. Bylem u lekarza, dostalem skierowanie do urologa, którego nie ma do konca miesiaca. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×