Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Renata z zachodniopo

Guz głowy trzustki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata z zachodniopomorskiego
U mojego ojca stwierdzono guza głowy trzustki. Jeszcze nie przeszedł badania tomograficznego, ja jednak chciałabym się dowiedzieć w jakich ośrodkach w Polsce wykonywane są resekcje trzustki i które są najlepsze. Pytanie takie zadaję bo wiem że to jedna z najtrudniejszych operacji. Mieszkam w woj. zachodniopomorskim, tata chciałby być operowany w Bydgoszczy w szpitalu wojskowym. Nie wiem czy często wykonują tam takie operacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jestem ze Śląska. U nas najlepszym ośrodkiem zajmującym się leczeniem guzów trzustki, z najwiekszym doświadczeniem jest Klinika Przewodu Pokarmowego w Katowicach-Ligocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala
Polecam szpital 2 w bydgoszczy mój tata przeszedł 8godz operację ucunięcia raka głowy trzustki,było to 4lata temu do dzisiaj czuje się bardzo dobrze pomimo tego że waży 56kg a ważył 80,i dostał cukrzycę a my bardzo się cieszymy że jest z nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbigniew z Tczewa
Jestem po operacji usunięcia guza wielkości 5-7 cm z głowy trzustki, dokonano tego w Akademi Medycznej Gdańsk.Po trzech miesiącach stan mego zdrowia jest zadawalajacy z mego odczucia,chodzę na spacery,wykonuję drobne prace na działce a przede wszystkim mam apetyt z czego się cieszę. Osoby mające podobny problem i mają zapytania do mie podaję numer kom.517752196 chętnie porozmawiam o problemie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela
Mój tato ma guza głowy trzustki, gdzie najlepiej operować - chodzi mi o szpital?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.