Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Renata z zachodniopo

Guz głowy trzustki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Renata z zachodniopomorskiego
U mojego ojca stwierdzono guza głowy trzustki. Jeszcze nie przeszedł badania tomograficznego, ja jednak chciałabym się dowiedzieć w jakich ośrodkach w Polsce wykonywane są resekcje trzustki i które są najlepsze. Pytanie takie zadaję bo wiem że to jedna z najtrudniejszych operacji. Mieszkam w woj. zachodniopomorskim, tata chciałby być operowany w Bydgoszczy w szpitalu wojskowym. Nie wiem czy często wykonują tam takie operacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość stapler
Jestem ze Śląska. U nas najlepszym ośrodkiem zajmującym się leczeniem guzów trzustki, z najwiekszym doświadczeniem jest Klinika Przewodu Pokarmowego w Katowicach-Ligocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala
Polecam szpital 2 w bydgoszczy mój tata przeszedł 8godz operację ucunięcia raka głowy trzustki,było to 4lata temu do dzisiaj czuje się bardzo dobrze pomimo tego że waży 56kg a ważył 80,i dostał cukrzycę a my bardzo się cieszymy że jest z nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zbigniew z Tczewa
Jestem po operacji usunięcia guza wielkości 5-7 cm z głowy trzustki, dokonano tego w Akademi Medycznej Gdańsk.Po trzech miesiącach stan mego zdrowia jest zadawalajacy z mego odczucia,chodzę na spacery,wykonuję drobne prace na działce a przede wszystkim mam apetyt z czego się cieszę. Osoby mające podobny problem i mają zapytania do mie podaję numer kom.517752196 chętnie porozmawiam o problemie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mario
Ala czy można prosić o jakiś kontakt z tobą????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela
Zbigniewie czy nadal można do Ciebie zadzwonić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela
Mój tato ma guza głowy trzustki, gdzie najlepiej operować - chodzi mi o szpital?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.