Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

JuBól pod żebrem i mdłości


Gość ela

Rekomendowane odpowiedzi

Od pażdziernika zeszłego roku boli mnie pod lewym żebrem (tak bliżej środka ale po lewo ) ,od tamtego czasu jest mi niedobrze (prawie cały czas,zwłaszcza po jedzeniu ,chyba że wezme no - spe to mi przechodzi) ,nawet gdy zjem cos lekkiego to z trudnością mi się odbija .Mam bardzo często rozwolnienia (2 razy na miesiąc albo 3). Gdy jestem na uczelni cały czas mysle , że zwymiotuje , ale czym ?. W nocy siedze do póżna i pije duzo wody i herbaty żeby przeszło.Jestem juz tym zmęczona , rodzice mówią że to ze stresu i nie każą mi isc do lekarza.ja jednak tak nie uważam ,chociaż bardzo chciałabym wiedzieć co mi dolega ? i na jakie badania bym musiała iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Ela, mam ten sam problem od tygodnia :) po mieszance tunczyka, kurczaka, ryb, kawy i chrzanu. No-spa mi nie pomaga, rumianki, miety etc rowniez nie. Leki przeciw gazowe tez nie ( mialem wzdety zoladek) :) No nic, za dwa dni wizyta u gastrologa, dowiem sie co i jak. Jestem jednak pelen podziwu ze wytrzymujesz tak od pazdziernika, mnie to cholernie irytuje, problemy z zasnieciem etc .... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aen, już się przyzwyczaiłam .Chętnie bym podjeła leczenie ale nie wiem od czego zacząć . byłam juz u rodzinnego ale on stwierdził że musze więcej jesć ( a dałam mu tylko wyniki krwi i moczu) -dziwny lekarz .Już do niego nigdy nie pójdę. Mnie może tak boleć od tego że rok temu jadłam przez cały sierpień i wrzesień no prawie codziennie pizze n a obiad albo kolacje,mogły mi też zaszkodzić przedawkowanie kropli żołądkowych ,które mi wg nie pomogły przy walce z biegunka lub zioła oczyszczające.Sama nie wiem :?boli ,boli i boli :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Lokalizacja dolegliwości może wskazywać na problemy żołądkowe. Skoro lekarz rodzinny nie potrafi Ci pomóc to powinnaś poprosić o skierowanie do poradni gastrologicznej. Specjalista zleci odpowiednie badania i na ich podstawie będzie mógł postawić diagnozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×