Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie niedrożności jelita


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę od tego że jestem 4 miesięć po usunięciu polipów na jelicie grubym metodą endoskopową .Od samego początku po zabiegu miałem rózne dolegliwosci i kłopoty z wopróżnianiem biegulki naprzemian z zaparciami i bulgotanie w jelitach ostatnimi czasy ok 2 tygodni temu w wynikach krwi wychodzi że tracę potas w ciągu tygodnia podano mi go 2 razy jak równierz po mimo normalnego jedzenie chudnę 12kg od kwietnie.Od ponad tygodnia dołaczyły objawy w postaci czestego oddawania moczu w ilosciach 400ml-500 czasami więcej za jedną mikcją, utrzymuje mi się również stan podgorączkowy 37,5 od kilku dni nie jestem przeziebiony ani nie mam infekcji wirusowej .Ogólne badanie moczu i krwi również nic nie wykazało niepokojącego oprócz spadku potasu we krwi ale lekarz powiedział ze to dla tego iż duzo sikam równiez w nocy. Doszło również do zmiany rytmu wypróżnień 2-3 razy dziennie pierwszy stolec wmiartę normalny następne cienkie tasmowate z nie dokońca przetrawionym jedzeniem . Byłem u chirurga robił mi rektoskopię i nie zobaczył nic niepokojącego chociaż badanie bardzo mnie bolało wsrodku o czym poinformowałem lekarza. Czy to możliwe że mam niedrożność jelita? jak długo morzna chodzic z niedrorznoscią jelita ? bardzo proszę o odpowiedz wzałącznikach przesyłam ostatnie badanie moczu i kopie karty informacyjnej ze szpitala Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×