Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pofałdowana skóra na penisie i podejrzenie za krótkiego wędzidełka


Gość Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 31 lat i pewien problem z penisem. Sam nie wiem czy to jest wędzidełko czy coś innego. Gdy nie mam erekcji penis wygląda jak trąbka - czyli napletek przykrywa całą żołądź, ale to nie jest jeszcze wielki problem. Kiedy mam erekcję jest pewien problem. Mam chyba za krótkie wędzidełko bo za żołądziom pozostaje taki fałd skórny, który obciera się podczas stosunków (trzymam to palcem na fotografii). Dalej nie dam rady ściągnąć tej skóry bo wędzidełko blokuje. Kiedyś jak miałem w ciągu tygodnia około 30 stosunków (nowa partnerka) to on mi tak spuchł że nie mogłem go ściągnąć do końca żołądzia. Poszedłem wtedy do urologa w Olsztynie, ale jak się w końcu tam dostałem to już mi się zagoiło. Do tego jak miałem pokazać że problem jest tylko podczas erekcji? No i pani urolog powiedziała że wszystko jest ok. A nie jest. Co z tym mogę zrobić i gdzie? Mieszkam w Olsztynie. Najwygodniej było by mi pojechać do Warszawy jeśli nic nie ma w Olsztynie. Link do zdjęcia: http://i.imgur.com/TLmIo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, jeśli podczas stosunku nie odczuwasz dyskomfortu nie opłaca się nic z tym robić, więcej bólu jak to warte, mam taki sam fałd skórny jak to określiłeś i mi to nie przeszkadza, kwestia anatomii, jeśli zaś naprawdę Cię to wkurza to udaj się do urologa, zabieg podcięcia wędzidełka jest praktykowany na pewno w Warszawie, proponuję udać się na prywatną wizytę i poprosić o skierowanie do szpitala publicznego jeśli lekarz orzeknie że trzeba to zoperować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mi to przeszkadza zwłaszcza kiedy czasami partnerka ma ochotę na seks analny bo wtedy mnie boli kiedy ten fałd się ociera w jej wnętrzu. Do tego dochodzi problem z założeniem prezerwatywy. Może wypowie się jakiś specjalista czy jest szansa na skierowanie? Mam jeszcze pytanie o laserowe podcięcie wędzidełka - czy NFZ gdzieś to sponsoruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×