Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka i skrzywienie penisa a refundacja zabiegu


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 18 lat i już od dłuższego czasu wiem iż mam stulejkę częściową (nie mogę ściągnąć napletka w czasie wzwodu lub z wielkim trudem i pozostaje naprężony tuż pod żołędzią). Moje pytanie dotyczy tego czy stulejka może wywołać skrzywienie prącia? Mój członek skrzywiony jest w lewo. Również szew, który biegnie spodem skręca w lewo no i samo wędzidełko również jest jakby bardziej po lewej stronie. Czy w istnieje szansa, że zabieg usunięcia stulejki mógłby się przyczynić do wyprostowania prącia? Chciałbym również się spytać jak wygląda dziś refundacja NFZ co do zabiegu usunięcia stulejki. Kolega mówił, że po 18 roku życia tej refundacji nie ma, ale sam nie wiem... Czy gdybym poprosił aby w zabiegu wyprostowali mi członka (bo skrzywienie wywołała stulejka) to mieściłoby się to w refundacji? Nie stać mnie prywatnie na zabieg. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

O ile mnie pamięć nie myli to nie ma refundacji zabiegu stulejki jest chyba tylko u dzieci. Pewnie wychodzą z założenia że im wcześniej tym lepiej, a teraz jak chcesz to zapłacisz. *) Ale nie dam sobie reki uciac najlepiej jakbys poszedl do urologa on na pewno wie co i jak może Cię gdzies pokieruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×