Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki pod sutkami i przezroczysty płyn z sutków u nastolatka


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 15 lat i mam problem.3 miesiące temu pojawiły mi się guzki pod sutkami (po przyciśnięciu przeźroczysty płyn) które nie bolą.Nie dawno na czubku głowy po prawej stronie pojawił mi się podłużny guz(twardy jak kość nie bolący).Oraz pare dni temu na dole również z prawej na głowie strony pojawiła mi się mała twarda kuleczka również nie boli jest twarda jak tamten guz. co to może być bardzo jestem tym zaniepokojony.Jeszcze dodam że ostatnio bardzo szybko rosnę czy to może być tym spowodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Te guzki mogą być hormonalne związane z okresem dojrzewania i jest szansa, że się same wchłoną, niestety jest też zła wiadomość - każdy płyn z sutka może świadczyć o zapaleniu sutka a do tego guzki świadczą o tym, że coś się dzieje złego, dlatego koniecznie musisz isc do lekarza wykonac USG i zaczac to leczyc bo możesz sobie narobic powaznych problemów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sory anonim

te guzki na głowie to hormonalne ale ten płyn to ja niewiem(ej anka od tak niestrasz go bo na tamtym temacie o guzkach w cyckach też na straszyłaś gościa a to mieli już gdzies 20 osób z tamtej strony a u mnie w klasie też mieli takie coś i trener miał nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sory anonim

a rosnieciem sie nie przejmuj ja bede mial 15 lat ide do 2 gimnazjum i mam taką kartę sportowca bo trenuje msuze co 2 miechy robić badania serca waga wzrost i oczy i ja waze 59 kg nic nie schudłem a uroslem 5 cm mialem wczesniej 1.52 a teraz 2012 roku mam 1.60 nie schudłem bo zato u rosłem kazdy mi mówi ze schudłem bo się wy ciągnełem w góre... pozdrowiena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×