Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Grubsza żyła na jądrze a leki


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Witam. Jakiś czas temu zauważyłem że mam grubszą i trochę skręconą żyłę po stronie lewego jądra, przez co jądro trochę inaczej się układa względem prawego. Byłem u urologa, miałem USG i okazało się że wszystko jest w porządku. Lekarz zapisał mi tabletki Cyclo 3 Fort na usprawnienie pracy żył. Te tabletki niewiele pomogły. Jakie jeszcze tabletki są na rynku na takie oto dolegliwości oczywiście bez recepty które mogły by mi pomóc. Chciałem jeszcze zaznaczyć że nie odczuwam żadnego bólu lecz wizualnie trochę mi się to nie podoba. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam . miałe kiedyś zabieg na zylaki powrózka nasiennego.miałem wtedy chyba ze 12 lat. wokół jądra czułem jakby zamiast zyłki była *wiązka kabli*. było grube ale bezbolesne. poszedłem z rodzicami do urologa , za wizyte kase wzią i dał skierowanie do szpitala. tam był oczywiście ordynatorem. po zabiegu zgarną jeszcze kupe kasy w kopercie , i na tym sie skończyło ze mam blizne z lewej strony na wys, pasa na ok 5cm. a co najlepsze żylak jest dalej. po kontroli pan doktor stwierdził że to moze sie odnawiac nawet kilka razy i on tez tak miał. Zatem- nie boli? nie ruszaj. to bez sensu.nie potrzebne ryzyko. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×