Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zojka

Jelito wrażliwe czy nowotwór?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zojka
Witam. p. doktorze , mam problem , pojawiły mi się bóle w okolocy kości ogonowej, jak już pisałam jestem po gastroskopii wynik badania : helikobakter, nadżerki na dwunastnicy , i żołądku, zapalenie silne opuszki dwunastnicy i żołądka i jestem po leczeniu. oczywiście dieta. badanie i leczenie od 28-go listopada. do dziś. ale mam problem z tą kością ogonową i parciem na stolec, rano regularnie codzienne wypróżnienie o jednej godzinie , stolce normalne, ale mimo to boję się że z moimi jelitami jest coś nie tak . kontrolne badanie usg jamy brzusznej ogólnie wszystko w porządku ,lekarz stwierdził że to wrażliwe jelito. nie ukrywam że lekarz u ktorego się leczę ma bardzo dobrą opinię i nie zalecił kolanoskopii , której zresztą bardzo się boję. pozdrawiam i czekam na odpowiedz.p.s. nie ukrywam że ubzdurałam sobie nowotwór jelita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Aby uzyskać ostateczną diagnozę warto wykonać kolonoskopię. Trudno powiedzieć jaka jest faktyczna przyczyna dolegliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Arek
Ja też bałem się kolonoskopii a przebiegła normalnie.I nie wykaząła niczego złego.Koniecznie zrób to badanie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anna
Panie doktorze mój wnuk 7 lat trafił już drugi raz do szpitala z bólem brzucha w okolicy pępka bardzo wysoka gorączka , wymioty. Pierwszy raz w grudniu 2011 r. z objawami dodatkowymi zapalenie płuc i uporczywy kaszel , który zwalał go z nóg i powodował brak nabrania powietrza . Drugi raz 6 grudnia 2012 r. -teraz trafił na oddział ponieważ stracił siły nie chciał jeść i w wymiocinach pojawiły się smugi krwi. Miał robioną gastroskopię i wyszło że ma stan zapalny dwunastnicy bez bakterii .Chciałam dowiedzieć się co może być przyczyną takiego stanu u małego dziecka. Proszę o odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość palacz
a mnie wszystko już boli a to rak pluc przezuty już wszędzie zyje z dnia na dzień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.