Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie jądra u dziecka


Gość patrycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja

Mam pytanie moje dziecko w wieku 3,5 lat przeszło sprowadzenie jadra brzusznego do pachwiny i podwiazano potem w wiem 4 lat nastepny etap dalszy udało sie troszke poniewaz miał zakrótkie powrózki teraz w czerwcu mial kolejną chirurg chciał juz do moszny lecz w czasie operacji okazało sie że nic sie nie wyciągneły powrózki i usunoł jądro było bardzo malutkie powiedział i nie mogl na siłe go sprowadzic bo juz sie nie dało nic naciagnąć powiedział równiez ze moze potem sie nowotwór zrobić nie wiem co teraz jestem załamana czy bedzie mogł normalnie funkcjonować jak mu to powiedzieć i jak czesto to się tyczy dzieci ze usowac trzeba a po stronie prawej było sprowadzone z pachwiny juz było w mosznie przy 2 zabiegu czy ono bedzie sprawne jest normalnej wielkoscijakie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Jeśli jedno jądro rozwija się prawidłowo to w przyszłości powinno funkcjonować prawidłowo. Oznacza to, że Twój syn nie powinien mieć problemów z płodnością. Z jednym jądrem może normalnie funkcjonować. Jeśli brak jądra będzie stanowił problem estetyczny to istnieje możliwość wstawienia protezy jądra. Pamiętaj aby regularnie chodzić na wizyty kontrolne z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz

Witam mam pytanie mojemu 5 letniemu dziecku usunieto prawe jadro z powodu niedorozwoju było ono brzuszne lewe jest z pachwiny sprowadzone do moszny jest dobre moje pytanie gdzie mam z dzieckiem na kontrole chodzic czy do urologa dzieciecego czy do chirurga tego co dzieco operowal by kontrolowac to lewe jadro bardzo prosze o odpowiedz bo nie wiem co robic dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×