Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Swędzenie i obwisłe jądro


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat, od jakiegoś miesiąca zmagam się z problemem moich jąder.Zaczęło się to od swędzenia jąder.Następnie czesto pojawiały się skurcze, jądra znajdowały się cały czas w górze, czasami nawet swędzenie przeradzało się w mocne pieczenie przez co cały czas miałem dyskomfort.Przy spotkaniach z dziewczynom mam przeważnie troszke mokre majtki, spuszczam się w małych ilościach przy całowaniu, dotykaniu.kiedys po randce masturbowałem się i w czasie erekcji doskwierał mi ból w jądrach po czym ustawał.Aktualnie mam wiszące jądra, prawe wisi niżej od lewego lecz gdy jest zimno jądra unoszą sie, podczas masturbacji również.Gdy chciałem się przyjrzeć jądrom to na prawym widać czerowne zyłki.Boje się już i chyba wybiorę sie z tym do urologa.Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Ułożenie jąder jest prawidłowe. Anatomicznie są usytuowane na różnej wysokości aby nie dochodziło do urazów na skutek zderzania się. Warto jednak udać się do lekarza ze względu na inne dolegliwości takie jak pieczenie i swędzenie moszny oraz okresowy ból jąder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz.Prosze jeszcze odpowiedzieć czy ból może być spowodowany częstym spuszczaniem się które opisałem wyżej?nie jest to jakiś gigantyczny ból ale czuje go po spotkaniu z dziewczyną oraz czy częste nieporządane erekcje są szkodliwe i czy powinno się to leczyć, czytałem że w moim wieku to częste a zaczęło sie to juz dawno tylko wczesniej nie bolało.Możliwe że to zbieg okoliczności ale swędzenie zaczęło sie w podobnym czasie kiedy ogoliłem jądra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkotrwały ból jąder po wytrysku w przypadku częstych ejakulacji nie powinien być powodem do niepokoju. Jeśli jednak ból ulega nasileniu bądź występuje niezależnie od wytrysku to warto udać się do urologa. Swędzenie moszny mogło być związane z podrażnieniem podczas depilacji. Częste erekcje nie wymagają leczenia. Wraz z wiekiem sytuacja powinna się unormować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×