Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak efektu po zabiegu wydłużania wędzidełka


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Około 2 tygodni temu przeszedłem zabieg przedłużenia wędzidełka. Zostałem skierowany do szpitala na zabieg z tytułem * Krótkie wędzidełko, stulejka*. Powodem skierowania było nie zsuwanie się napletka w pełnym wzwodzie. Teraz po zabiegu gdy członek jest w pełnym zwodzie dalej napletek się nie zsuwa i tworzy się *pierścień* wokół żołędzia, czyli dokładnie tak samo jak przed zabiegiem. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji? Czy muszę przechodzić jeszcze raz przez całą biurokracje(która trwała 5 miesięcy) czy wystarczy jak pójdę na oddział gdzie miałem wykonywany zabieg i zgłosić lekarzowi? Pozdrawiam podcięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Bez wątpienia powinieneś udać się z tym problemem do lekarza. Czy nie miałeś wyznaczonej wizyty kontrolnej po zabiegu? Jeśli nie to teoretycznie powinieneś zgłosić się do poradni urologicznej i odczekać w kolejce. W tej sytuacji możesz jednak udać się na oddział do lekarza który wykonywał zabieg i zapytać co powinieneś teraz zrobić. Jest szansa, że zostaniesz przyjęty od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wynika, że operacja nie przyniosła oczekiwanego efektu. Jest mała szansa, że sytuacja unormuje się samoistnie. Być może poza zbyt krótkim wędzidełkiem występuje również niewielkiego stopnia stulejka. Tak czy inaczej warto udać się na kontrolę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, W poprzedni czwartek (21.06) miałem zabieg wydłużania wędzidełka, a przedwczoraj (28.06) byłem na zdjęciu szwów. Wszystko się ładnie zagoiło, ale niestety mam wrażenie, że zabieg nie przyniósł efektu. Tak jak przed zabiegiem nie mogłem we wzwodzie ściągnąć napletka z żołędzi, tak po zabiegu dalej nie mogę tego zrobić. Pytanie czy mam jeszcze dać czas (stosować jakieś ćwiczenia, rozciąganie?), czy też nic tu się już samo nie zmieni i muszę iść znowu do lekarza? Jeśli to drugie to co dalej? Czy jest sens ponownie wydłużać wędzidełko, czy zostaje mi tylko obrzezanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×