Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Tomek

Jak obniżyć wysoki poziom bilirubiny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomek
Witam mój problem polega na tym ze moja bilirubina wciaz wzrasta :( obecnie wynosi 1,70 poprzednio miała 1,50 co zrobić by ja zmniejszyć bo wiem ze można dostać żółtaczki od nadważonej bilirubiny dlatego koniecznie proszę o pomoc.Bylem roznieś u lekarza który kazał mi normalnie jeść a ja chyba go złe zrozumiałem gdyż nadal jadlem wazywa od ponad roku mam ścisła dietę z tego względu ze ćwiczyłem brałem również odżywki czy one też mogą mieć wpływ na wątrobę ?co zrobic aby ucic żółtaczce z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomek
Witam mój problem polega na tym ze moja bilirubina wciąż wzrasta :( obecnie wynosi 1,70 poprzednio miała 1,50 co zrobić by ja zmniejszyć bo wiem ze można dostać żółtaczki od nadważonej bilirubiny dlatego koniecznie proszę o pomoc.Bylem również u lekarza który kazał mi normalnie jeść a ja chyba go złe zrozumiałem gdyż nadal jadłem warzywa od ponad roku mam ścisła dietę z tego względu ze ćwiczyłem brałem również odżywki czy one też mogą mieć wpływ na wątrobę ?Co zrobić aby uciec przed żółtaczką z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam :) to poprawka błędów w razie czego coś mi się z słownikiem stało :)proszę o szybką odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michal
witam jedz hepatil pomaga on wytworzyc zolc w organizmie co powoduje w konsekwencji odkarzenie organizmu i watroby prucz tego sa inne specyfiki a aptece pij duzo wody i jedz normalne potrawy gotowane unikaj smazonych i tlustych rzeczy slodyczy coli alkocholu zwlaszcza gazowanego piwa to napewno pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.