Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podczas ściągania napletka u nastolatka


Gość ŁUkasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 14 i jak sciągnę napletek i dotkną żołędzia to ma takie dziwne uczucie jakby ból a jie ból. Chciałbym sie dowiedziec w jakim wieku to minie? I keidy będę mógł normalnie jej(główki) dotykać i myć bez tego uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Wrażliwość żołędzi penisa po odsłonięciu napletka jest stanem fizjologicznym. Ma to związek z bogatym unerwieniem tej okolicy. Jeśli będziesz regularnie utrzymywał higienę tej okolicy to z czasem wrażliwość spadnie i nieprzyjemne uczucie powinno przeminąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda, to zwykła nadwrażliwość spowodowana stanem zapalnym żołędzi (niemyta i niedotykana niemal od urodzenia żołądź). To zwykły stan zapalny, minie, jeśli będziesz regularnie ściągał napletek do końca i polewał woda z mydłem, później wypłukiwał gorącą wodą, a na koniec kąpieli moczył żołądź w letnim rumianku (rumianek działa przeciwzapalnie). To pomoże na 100%. A jeśli masz coś ze stulejką, to radzę nie zwlekać z zabiegiem, to nie jest takie straszne, chłopaki przed zabiegiem drżeli, a po zabiegu się z tego śmieją *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 16 lat i mam problem z napletkiem. Nie wiem czy to stulejka. ale tak podejrzewam. Kiedy penis jest w stanie spoczynku nie mogę zdjąć napletka, widać tylko część. Gdy próbuję go zdjąć odczuwam lekki ból. Boję się powiedzieć rodzicom o tym bo się wstydzę. Czy jest jakiś antybiotyk lub coś innego żeby pomogło ściągnąć napletek .? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam 13 Lat i też mam problem z napletkiem gdy go ściągam odczuwam ból inni mówią, ze to przejdzie mam taką nadzieję. Nie moge tez go do końca naciagnąc i myśle ze jest to stulejka prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×