Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pachwiny promieniujący od jądra do uda


Gość Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koło 3 tygodni temu pojawił się u mnie dziwny ból promieniujący czasem nawet do kolana od wewnętrznej strony, tak jakby od jądra. Ból czuje najczęściej mniej więcej w połowie pomiędzy pachwiną a kolanem, chociaż pojawia się również właśnie w pachwinie i chyba najądrzy, jak już wspomniałem ból jest promieniujący i ciężki do dokładnego sprecyzowania i również nie jest ąż taki silny, najczęściej pojawia się po wysiłku sporcie lub wieczorem od godziny 20. Jeżeli chodzi o moje jądra to lewe wisi niżej od prawego są mniej więcej tej samej wielkości, jednak lewe ma z 3x większą prawą stronę, jest takie wrażenie jakby do jadra było przylepione 2 mniej więcej tej samej wielkości tylko jest bardziej miękkie i rzylaste? W prawym jądrze zdecydowanie jest tego mniej. Ogólnie wizualnie nie widać aż takiej różnicy, nie wiem czy powinienem się martwić. Może to po prostu od układu krążenia albo jakieś ścięgna mnie pobolewają. Prosiłbym o sugestie, jakieś przybliżenie możliwości od czego to może być, mam 25lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Twoje objawy mogą wskazywać na występowanie żylaków powrózka nasiennego. Podobne dolegliwości może dawać również przepuklina. Aby dokładnie określić przyczynę dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty urologa. Do poradni urologicznej w ramach NFZ konieczne będzie skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×