Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Polipektomia polipa siedzącego a rana


Gość krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof

Witam serdecznie 19 kwietnie miałem polipektomię złożoną jelita grubego podczas której usunięto mi trzy polipy 2 mniejsze 5 mm i 7mm oraz jednego dużego o szerokiej podstawie ok 3 cm . Jestem 2 tygodnie po zabiegu i ma w związku z tym jak długo goić się może rana po tak dużym polipie ? Pytam ponieważ dzieś dostałem biegunki to znaczy stolec odałem wodnisty 3 krotnie i mam od wczoraj bulgotanie i przelewanie w jelitach oraz gaz ? Lekarz rodzinny przepisał mi lapremid , nospę forte i nifuroksazyd czy te leki są bezpieczne dla mojego jelita ? wspomną jeszcze że wczesniej lekarz prowadzący przepisał mi antybiotyk metranidazol i enterol 250 które już odstawiłem według zaleceń bardzo bym prosił o odpowiedz na moje pytania. PS.Zapomniałem powiedzieć że dzień po zabiegu i wypisaniu do domu dostałem krwotoku z miejsca po polipie tym najwiekszym Z poważaniem krzysztof lat 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Lekarz rodzinny zastosował leczenie objawowe. Jeśli te preparaty nie przyniosą trwałej ulgi to konieczna będzie wizyta u lekarza prowadzącego. Nie można wykluczyć, że doszło do jakichś nieprawidłowości w obrębie gojącej się rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×