Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa po operacji stulejki i wydłużeniu wędzidełka


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2 dni temu mialem zabieg usuniecia stulejki calkowitej i (chyba) przedluzenia wedzidelka - chyba poniewaz na papierach w szpitalu na karcie bylo napisane na ze *krotkie wedzidelko* a lekarz nic mi o tym przed i po zabiegu nie wspominal wiec podejrzewam, ze i to i to. Lekarz kazal stosowac rivanol (chyba tak to sie pisze) i robic z niego z oklady z gazy po kazdym oddaniu moczu. Mam nastepujace problemu, mianowicie: 1) Kiedy sciagam napletek w stanie spoczynku to przy koncu troche boli ,szwy sa naokolo i strasznie to wyglada ,a poza tym pojawia sie taki zolty nalot. Boje sie ,ze to ropieje ,a gdzies wyczytalem, ze jesli to zaropieje na dobre to mozliwe jest dostanie raka pracia i konieczna jest amputacja. 2) W nocy podczas snu penis jest w wzwodzie budze sie ,poniewaz mnie boli. Musze isc wtedy do lazienki i czekac, az mi wzwod minie ,poniewaz nie da sie usnac z takim bolem. 3) Czy mozna stosowac jakies kremy czy inne specyfiki by szybciej sie to zagoilo? Napletek jest teraz lekko fioletowy i dosc spuchniety i mysle, ze to + szwy wywoluja te bole. Po jakim czasie moge spodziewac sie ,ze bedzie z nim juz wszystko w porzadku? Jaki okres od operacji musi uplynac by wrocic do masturbacji/ zaczac stosunek? Za miesiac koncze 16 lat, zabieg mialem w znieczuleniu ogolnym, dodam ,ze jak wrocilem do domu o 21 i poszedlem spac to ta noc byla w porzadku, poniewaz mialem o 20 podawane leki przeciwbolowe przez wenflon i mysle ze dlatego bylo w porzadku. I jeszcze jedna sprawa, jesli te bole nie ustapia poki co ,moge brac jakies leki przeciwbolowe, ibuprom czy cos takiego ,by chociaz normalnie spac? Prosze o szybka pomoc ,bo boje sie co bedzie dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Okres gojenia rany to sprawa indywidualna, ale z pewnością może trwać nawet kilka tygodni. Zażółcenie może wynikać z przemywania rivanolem. Doraźnie możesz stosować środki przeciwbólowe. Wznowienie stosunków seksualnych i masturbacji może nastąpić po wygojeniu się rany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×