Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wydłużenie wędzidełka a opóźnienie przedwczesnego wytrysku


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata,w stosunku z 1 i ta sama partnerka juz ok. 5 lat często bywa tak, że mam przedwczesny wytrysk powiecmy 1/7 stosunków wychodzi zadowalająco dla obu stron Wydaje mi się że mam za krótkie wędzidełko bo przy wzwodzie bardzo ciągnie mi w dół żołędzia i w ten sposób szybko bardzo dochodzę Czy wydłużenie wędzidełka może załagodzić sprawie ?? Już wtedy by mi tak żołędzia nie ciągło w dół i może wtedy bardziej to opanuje ?? proszę o wypowiedzi z podobnymi doświadczeniami i/lub wypowiedzi chirurga/urologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś udać się ze swoim problemem do urologa. Nie wybieraj pierwszego lepszego, bo nie każdy specjalizuje się w tym temacie, po co ma zdobywać doświadczenie na Twoim przypadku. Poszukaj w internecie przychodni w twoich okolicach, która zaznacza w ofercie, że zajmuje się problemem przedwczesnego wytrysku. To pewnie będzie prywatna- płatna wizyta, ale moim zdaniem warto. Trudno czuć się prawdziwym mężczyzną mając problem w *tym temacie* (wiem coś o tym). Czy krótkie wędzidełko może prowadzić do przedwczesnego wytrysku- podobno tak. W tym momencie przycina się go w zabiegu, które trwa ok. 15 minut ze znieczuleniem miejscowym. Ne jestem Ci jeszcze w stanie powiedzieć na własnym przykładzie czy po wykonaniu zabiegu problem się rozwiąże, ale warto spróbować. Poza tym nawet bez zabiegu urolog może sporo pomóc przepisując tabletki lub specjalne maści. To kwestia indywidualna, ale bywa po nich dużo lepiej. Zaznaczam, że nie jestem urologiem, ani lekarzem, tylko osobą borykającą się z podobnymi jak Ty problemami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×