Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Mały guzek i ból lewego jądra


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.Mój narzeczony od ponad tygodnia odczuwa ból lewego jądra i w dodatku wyczul taki mały,naprawde mały guzek w okolicach tego jadra,nie miała tego wcześniej,tak przynajmniej mu sie wydaje,bo zaczał badać sie jak odczuł ból,co to może byc bo zaczynam sie martwic???prosze o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czego ludzie są tacy głupi? Martwią się i zaczynają szukać w internecie zamiast iść do lekarza :( masakra!!!! Jak się martwi człowiek o swoje czy kogoś bliskiego zdrowie to lekarz jest od rozwiania wszelkiego rodzaju wątpliwości a nie internet. Gdyby czytać o wszystkich chorobach to wszyscy by już umierali - bo objawy można zawsze znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystąpiło coś podobnego, czerwony guzek pod jądrami, piecze stan zapalny, ale nie ma ropy. Od miesiąca zacząłem intensywnie trenować, innych że tak powiem nowości nie robiłem, czytam i szukam porad w internecie, by z byle powodu nie placic za prywatną wizytę, bezcelową. Wydaje mi się, że jest to wykwit, albo z braku czestej higieny po wysiłku treningu, albo nadmiaru i tym samym usunięciu bakterii dobrej, chroniące, trudno mi okreslic, bo kąpie się jak mężczyzna, że tak powiem. Jesli ten wykwit, okaże się czyms poważnym, to wrzucę dalszy rozwój, jesli minie po kilku tygodniach, uważam, że to zaniedbanie higieniczne, którego nie ms sensu opisywać. Dodam, że wszystko dzieje się w okresie wilgotnych upałów i na czole mam kilka potuwek, z tym, że na kroczu to duży wykwit, wielkpsci małej bialej fasoli ziarna. Eh. Nie ma to jak umrzeć przez kroste na samozadowalaczu, czlowiek panikuje, gdy klejnoty rodowe są zagrożone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×