Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wzrost FNH przy guzie wątroby


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Katarzyna

Witam w tamtym roku wykryto u mnie guza wątroby po badaniu TK stwierdzono że jest to FNH i ma 74mm minęło pół roku byłam na usg kontrolnym guz urósł ma już 87mm co mam robić ????? mam 24 lata coraz częściej mam bóle pod żebrami jakby ktoś mi wbijał igły :( Czy muszę to operować czy mam dalej żyć normalnie jak mówiono mi pół roku temu?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beata oslo

Kasiu musisz iść do lekarza i jak najszybciej leczyć się . Mam raka wątroby (15 cm) jestem już po operacji na jelicie ( 3cm) . Jesteś młoda wiec organizm mocniejszy .Będzie wszystko dobrze, tylko zaczynaj się leczyć .Ja mam 48 lat i walczę już od maja jest wszystko na dobrej drodze , pamiętaj to leczenie trochę trwa ,trzeba być silnym i wierzyć w siebie .POZADRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Pani Beatko ja od roku wierze w siebie ale lekarze nie chcą mnie leczyć. byłam u kilku i każdy że narazie mam sobie z tym żyć. To zmiana łagodna nie powinna rosnąć bo już jest i tak duża, że nie jestem chora i żebym nie wymyślała to są słowa lekarzy :(((( Próby wątrobowe mam w normie. na tym usg dodatkowo wykryli u mnie polipa 3mm na pęcherzyku żólciowym. we wtorek ide na TK. Boję się strasznie. niby fajnie że wykryli mi to świństwo ale co z tego od stycznia 2011 poza kilkoma usg i zrobieniem prób wątrobowych żadnych innych badań nie miałam. Nie wiem do kogo mam się zgłosić z moim problemem .... jestem bezsilna w walce z lekarzami. Życzę Pani dużo zdrówka :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×