Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból w pachwinie i najądrzu i dyskomfort w jądrze


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pewien problem, a mianowicie od około półtora tygodnia czuje lekki dyskomfort w prawym jadrze, a moze jest to najądrze? chodzi o to ze dyskomfort jest dość ciężki do zlokalizowania, nie jest on jakiś bardzo uciążliwy, wręcz można o nim zapomnieć, wydaje mi się że czasem czuje bardzo delikatny ból w udzie/pachwinie, a czasem tak jakby w najądrzu, jest to ból bardzo słaby, ciężko go nazwać bólem, na jądrach nie mam guzików, nie widzę że któreś jest powiekszone, raczej w normie, jak zawsze, prawe jądro zwisa mi bardziej od drugiego, ale mam tak od kąd pamiętam... wiec to też chyba nie jest powód do obaw, gdy badam swoje jądra palcami, gdy dotykam jąder nie czuje żadnego bólu, jedynie gdy dotykam najądrzy, tam gdzie one odrazu wychodzą z jądra, jak je doslownie lekko nacisne, to wtedy czuje ból, nie jest to ból nie do wytrzymania, tylko porpostu czuje że boli, ale wydaje mi się że też mam tak od zawsze, przy oddawaniu moczu tez mnie nie boli, nie boli mnie przy wysilku, np gdy biegam, a takze cwicze na silowni, ostatnio tylko odpuscilem sobie trening nog ciezarami gdyz na poczatku myslalem ze sobei poprostu cos nadwyrezylem, ale biegam dalej i przy bieganiu mnie nie boli, boli mnie zwykle gdy siedze, prowadze aktywny tryb zycia wiec raczej nie od siedzenia mnie boli, podczas sexu tez mnie nie boli a takze po sexie, w moczu nie zaobserwowalem nic niepokojacego, mozliwe ze utrudniam miniecie tego dyskomfortu tymi czestymi badaniami, bol z dnia na dzien wlasciwie odrobine sie zmniejsza, dzisiaj juz w ogole prawie nei czuje zadnego dyskomfortu, nie bralem nigdy srodkow dopingowych, raczej jak juz to tylko odzywki, jakies 2 mies temu bylem u urologa z powodu czerwonych plamek na żołędziu, lecz okazalo sie to nie byc niczym poważnym, a jedynie uczuleniem na jakis kosmetyk ktory uzywam do kompieli, przepisal mi masc i faktycznie przeszlo, wtedy nie robil mi zadnych badan, tylko ogladal, mam 19 lat, dotad nie mialem zadnych problemow, myslicie ze to cos poważnego? czy powinienem jeszcze zaczekac z wizyta u urologa ? i jesli mi przejdzie to nic z tym nie robic? czy isc sie przebadac? pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×