Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Arni

Ból i wyczuwalny guzek pod sutkiem u nastolatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arni
Witam, otóż mam 14 lat, i pod lewym sutkiem wyczuwam guzek, jak dotykam sutka to lekko mnie to boli, czy to jest normalne, czy coś nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka ot tak
Mozliwe ze masz jakiegos wlokniaka w sutku czy pod sutkiem, to nie jest normalne powiedz o tym mamie lub tacie i idzcie do lekarza, trzeba zrobic usg zobaczyc co to jest i pozbyc sie go!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tomek
nie strasz chlopaka,sam to mialem najpierw na prawym i na ,poczotku byl duzy okrogly ostro bolal potem jakby sie zplaszczal i znikl okolo 5mies :)) niemartw sie w dojrzewaniu to normalka xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sory anonim
no własnie ja też tak mam dostalem około go roczek temu jakos tak wczesniej.lekarz mi powiedział ze to okres dojrzewania przez połączenie sie hormonów i cos tam mówił o gruczołach mama tez mówiła mi ze to może przesto ze mam wiecej hormonów żeńskich o jest jakieś nie normalne ale spoko podrawaim aha mam 15 lat będę miał w listopadzie 20 pozdrowienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Borys
Też to mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.