Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trudności ze znalezieniem guzka w piersi


Gość sue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam lat 30. Mój mąż znalazł mały guzek w mojej prawej piersi. Jest on wielkości połówki ziarenka grochu, twardy, nie przesuwający się. Gdy na niego się natknął zatrzymał palec i wskazał mi go . Ale teraz mam problem z znalezieniem go. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu ten również nic nie wyczuł ale skierował mnie do kliniki na konsultacje ze specjalistą. Moja prababcia zmarła na raka piersi, u mojej cioci (siostra mojej babci) również wykryto zmiany nowotworowe w piersi. Nie wiem czy jechać na tą konsultacje, niechce wyjść na panikarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

koniecznie idz do lekarza i zrób usg piersi guzek mogl sie zmniejszyc albo wchlonac glebiej i go nie czujesz jesli w Twojej rodzinie pojawialy sie guzki czy wlokniaki piersi koniecznie musisz isc sie zbadac!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź daj spokój! Jaka panikara?! Kobieto, nawet gdybyś nie wyczuła tego guza (lub Twój mąż), powinnaś badać się profilaktycznie, jak każda kobieta, a tym bardziej, jeśli miałaś nowotwór piersi w rodzinie! Nie wyjdziesz na żadną panikarę. Możesz wyjść jedynie na głupią, jeśli tego nie zrobisz albo będzie za późno kiedyś. I nie przejmuj się lekarzami. Szukaj odpowiedniego człowieka z wiedzą i empatią, a nie oszołoma, który bagatelizuje wszystko. Do lekarza! Pozdrawiam i życzę pomyślnej diagnozy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×